21.3.2022

Máme otevřeno NON-STOP celoročně! :-)   

Těšíme se na Vaši jarní návštěvu. Pitná voda, výlevky, elektřina a WiFi internet k dispozici.

 

 

 

2.5.2021

Doporučujeme všem si na víkend 7.-9.5.2021 udělat rezervaci parkovacího místa na našem stellplatzu!

Jako každoročně v tomto termínu se dá očekávat větší množství obytných vozů během druhého květnového víkendu. Místa Vám rádi zarezervujeme. Požadavky na rezervaci včetně termínu, místa, SPZ vašeho obytného vozu zasílejte na e-mail:                                          pavelfranc@seznam.cz

 

 

 

1.4.2021

Při cestách za pobytem v přírodě můžete u nás legálně zaparkovat obytný vůz!

Pokud někdo chce podniknout cestu do přírody s obytným vozem v rámci okresu Náchod, máme otevřeno a jsme k dispozici. Dle usnesení vlády č.299 je možné v době od 5:00 do 20:59 podniknout cesty za účelem pobytu v přírodě nebo parcích a sportování na venkovních sportovištích, a to za podmínky přítomnosti pouze členů jedné domácnosti. V době od 21:00 do 4:59 platí zákaz volného pohybu osob na území okresu. 

 
 
 

 

15.10.2020

Máme otevřeno NON-STOP celoročně!!!

Služeb stellplatzu Caravanparking Adršpach můžete využít celoročně. Máme otevřeno 0-24h každý den po celý rok.

Na podzim zažijete ve skalách naprosto úchvatné pohledy na zabarvenou přírodu. Ale i v zimě mají skály něco do sebe...:-)

 

 

6.7.2020

Místa nemusíte rezervovat!!!

U nás není přeplněno a místa nemusíte rezervovat...:-)  I v letních měsících u nás nenajdete hlavu na hlavě jako v některých kempech. U nás najdete ten pravý klid při Vašich cestách po České republice...:-)

Příjezd je možný v kteroukoliv hodinu. Platí se při příjezdu v parkovacím automatu. Platba možná kartou, bankovkami, mincemi.

K dispozici jsou elektrické prípojky, voda, dezinfekce, výlevky, WiFi internet. Více zde: https://www.stellplatz.cz/novinky/

U nás není přeplněno a místa nemusíte rezervovat...:-)  I v letních měsících u nás nenajdete hlavu na hlavě jako v některých kempech. U nás najdete ten pravý klid při Vašich cestách po České republice...:-)

Příjezd je možný v kteroukoliv hodinu. Platí se při příjezdu v parkovacím automatu. Platba možná kartou, bankovkami, mincemi.

K dispozici jsou elektrické prípojky, voda, dezinfekce, výlevky, WiFi internet. 

 Více zde: https://www.stellplatz.cz/novinky/

U nás není přeplněno a místa nemusíte rezervovat...:-)  I v letních měsících u nás nenajdete hlavu na hlavě jako ve většině českých kempů. U nás najdete ten pravý klid při vašich cestách po České republice...:-)

Příjezd možný v kteroukoliv hodinu. Platí se při příjezdu v parkovacím automatu. Platba možná kartou, bankovkami, mincemi.

K dispozici jsou elektrické přípojky, pitná voda, dezinfekce, výlevky, WiFi internet.

 

 

 
 

14.4.2020

Caravanparking Adršpach zahájil sezónu 2020!!!  

Caravanparking Adršpach zahájil jarní sezónu 2020 za zpřísněných hygienických podmínek. 

Z důvodů USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY o přijetí krizového opatření a mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví v souvislosti s opatřeními proti šíření nákazy COVID-19, je zcela zásadní, aby všichni návštěvníci dodržovali pravidla pobytu na našem parkovišti.

Důrazně žádáme všechny návštěvníky parkoviště, aby:

- přijížděli se svými obytnými vozy pouze individuálně v rámci své rodiny. Posádka karavanu musí dodržovat nařízení Vlády i co do počtu osob vedle sebe, tzn. musí to být pouze rodina, NE kamarádi.

- nosili roušky v celém areálu parkoviště

- své obytné vozy neparkovali hned vedle sebe, ale v minimální vzdálenosti 10m od sebe!!!  

- nedružili se s jinými osobami a rodinami

- nepoužívali ohniště

- dodržovali odstup minimálně 2m od ostatních občanů

- nekempovali (využívali především vnitřní prostor karavanu a nevyndávali stůl a židle)

- eliminovali jakýkoliv kontakt s místním obyvatelstvem

- nestanovali

- používali výhradně vozy s WC. Pokud vůz nebo karavan není vybaven vlastním WC, je parkování u nás zakázáno! Při použití výlevky WC řešit vylití kazety bezkontaktně a následně spláchnout užitkovou vodou např. z řeky.

- používali rukavice a desinfekci při kontaktu s parkovacím automatem, nádobou na komunální odpad, elektrickou přípojkou apod..

- dodržovali zákaz návštěv

- si přivezli vše potřebné s sebou (vodu, potraviny) a nevyužívali žádné místní zdroje. Z důvodu možné nákazy je voda na parkovišti preventivně uzavřena.