Stellplatz Rozkoš - okolí

Ratibořice

Pouze 7km od nás se nachází Zámek Ratibořice a Babiččino údolí, kam se dostanete pohodlně na kole.   

Pevnostní město Josefov

Pevnostní město Josefov se nachází 12km od nás. Ideální vzdálenost pro váš cyklovýlet.

Nové Město nad Metují

Doporučujeme navštívit Husovo náměstí s podloubím a ochutnat výbornou točenou zmrzlinu poblíž kostela. Z náměstí je přímo vstup do Zámku Nové Město nad Metují. Vzdálenost od nás 9km.

Peklo

Peklo nedaleko Nového Města nad Metují je velmi oblíbené a vyhledávané výletní místo. Starý mlýn, nazývaný Pekelec byl v roce 1912 přestavěn pro pana Bartoně, majitele novoměstského zámku podle návrhu architekta Dušana Jurkoviče na výletní restauraci s použitím prvků lidové architektury, která dobře zapadá do přírodní scenerie.

Cyklovýlet můžete spojit s návštěvou Nového Města nad Metují. Peklo je vzdálené 15km.

ZOO Dvůr Králové

V Safari Parku Dvůr Králové (26km) vás čekají ty pravé africké zážitky - opravdové safari mezi volně se pohybujícími stády zvířat a jediné Lví safari ve střední Evropě. Pěší procházka vás poté zavede mezi největší skupinu žiraf chovaných mimo Afriku nebo k nosorožcům, jejichž chovem se dvorský safari park proslavil. Při tom budete moct obdivovat úžasné umění a kulturu černého kontinentu a nechat se unášet strhujícími rytmy africké hudby.

Safari Park je otevřen každý den v roce a zejména v zimě oceníte velké tropické pavilony Ptačí a Vodní svět nebo pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.