Stellplatz Rozkoš

Již máme OTEVŘENO!!! 

Rezervace nejsou potřeba.

Velice rádi Vás uvidíme! :-)

Stellplatz Rozkoš
Stellplatz Rozkoš

Stellplatz Rozkoš najdete přímo na břehu vodní nádrže Rozkoš. Stellplatz byl postaven v roce 2013 a od této doby si získal řadu pravidelných návštěvníků především z řad rybářů, kteří zde mohou lovit jen nedaleko obytných aut či přívěsů. Stellplatz Rozkoš je také velmi dobrým výchozím bodem pro návštěvu Babiččina údolí a Ratibořic (6km), Nového Města nad Metují (6km), pevnosti Josefov, pevnosti Dobrošov, ZOO ve Dvoře Králové, Hospitalu Kuks a dalších zajímavých míst v okolí.

Stellplatz Rozkoš

Stellplatz Rozkoš

GPS: 50°21'52'' N  16°03'34'' E

Přehrada Rozkoš - U hráze

Velká Jesenice u České Skalice

552 24

+420 777 302 483

pavelfranc@seznam.cz

Otázky a odpovědi

1. Jak daleko jsou karavanová stání vzdálena od přehrady Rozkoš?

Karavanová stání se nacházejí hned vedle přehrady Rozkoš a navazují na přilehlou travnatou pláž. Z první řady karavanových stání je to k přehradě pouze cca 30 metrů. Z tohoto důvodu je Stellplatz Rozkoš často využíván rybáři, kteří přijíždějí svými obytnými vozy.

2. Mohu přijet i s obytným přívěsem?

Ano. Stellplatz Adršpach i Stellplatz Rozkoš jsou dostatečně velké, aby zde mohly parkovat i ty největší obytné přívěsy. Délka karavanových stání je minimálně 12m, šířka 7m. Podmínkou je zaparkování tažného vozidla společně s obytným přívěsem na jednom karavanovém stání.

3. Jsou karavanová stání vybavena elektrickou přípojkou?

Ano, všechna karavanová stání jsou vybavena přípojnými sloupky s elektřinou. Vzdálenost k přípojnému sloupku je 5-25m. Některé sloupky jsou vybaveny kempovými CEE zásuvkami, jiné klasickými českými zásuvkami.

4. Mohu používat elektřinu k vytápění
 

NE!!! Elektřinou u  nás nelze vytápět. Vytápění elektřinou je zakázáno. Při zjištění použití elektřiny k vytápění budete bez náhrady vyzváni k opuštění stellplatzu.

5. Kdy mohu přijet?

Příjezd možný 24 hodin denně. Nemáme recepci, ale parkovací automat, kde si při příjezdu zakoupíte parkovací lístek.

6. Je k dispozici WC a sanitární zařízení?

Ne. Stellplatz je určen pouze pro obytné vozy s vlastním WC a sanitárním zařízením. K dispozici máme výlevky kazet WC a odpadní (šedé) vody.

7. Jak dlouho mohu parkovat?

Délku parkování si zvolíte sami.  

8. Mohu v automatické pokladně zaplatit platební kartou?

Ano, platby v automatické pokladně jdou uskutečnit běžně používanými platebními kartami. Automatická pokladna je vybavena platebním terminálem, který umožňuje i bezkontaktní platby pomocí hodinek, mobilního telefonu apod.

9. Mohu během využívání stellplatz karavanového stání odjíždět a přijíždět?

Ano, můžete vyjíždět a vjíždět zpět na stellplatz po předplacení Vámi zvolené parkovací doby. Např. za účelem výletů, nákupu apod. Berte ale na vědomí, že si musíte zabezpečit obytný přívěs proti neoprávněnému zapojení a odtažení. Stejně tak musíte počítat s tím, že při odjetí obytného vozu Vám stejné místo nikdo hlídat nebude.

10. Je možné samostatné provedení servisu (doplnění nádrží vody, vylití WC kazety, vyprázdnění odpadní vody) bez parkování? 

Momentálně toto možné NENÍ. Nejsme na toto na Rozkoši zařízeni. Plánujeme tuto službu od roku 2025.